LOADING

Type to search

Najnowsze

Rezerwacja on-line w Strefa Beauty

Share

Dla Was zmieniamy się na lepsze! Od 1 listopada ruszyła rezerwacja terminów on-line.

Moi drodzy, miesiąc temu wprowadziłam do gabinetu nową funkcjonalność jaką jest rezerwacja terminów online. Co oznacza, że w jeszcze prostszy i wygodniejszy sposób możecie umawiać się do mnie na zabiegi.
Długo zastanawiałam się nad wyborem odpowiedniego programu, który zapewnił by przede wszystkim stabilne i bezawaryjne działanie, łatwość obsługi, oraz którego funkcje dałoby się w 100% wykorzystać w gabinecie kosmetycznym. Ze wszystkich testowanych przeze mnie programów do rejestracji wizyt on-line Versum przykuło moją największą uwagę.
Jak już wcześniej wspomniałam ma być łatwiej i wygodniej. Do tej pory często zdarzało się tak, że dzwoniliście do mnie a ja nie zawsze mogłam odebrać, bo albo wykonywałam zabieg, albo byłam już po pracy i telefon był wyłączony. Właśnie tu z pomocą przychodzi Versum. Dzięki systemowi rezerwacji on-line możecie umówić się na wizytę w każdej wolnej chwili, nie ważne czy robicie to w godzinach pracy gabinetu, późno w nocy, czy też w święta. System rezerwacji on-line jest dla Was czynny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Żeby zarezerwować termin, wystarczy że klikniecie w link rezerwacji, otworzy Wam się prosty i intuicyjny panel. Znajdziecie tam wszystkie oferowane przeze mnie usługi wraz z cenami oraz czasem ich wykonania. Dodatkowo udostępniam grafik pracy gabinetu, dzięki czemu możecie podejrzeć wolne terminy i w wygodny sposób zarezerwować wizytę.
Na stronie Strefa Beauty w zakładce „Rezerwacja on – line” oraz na fanpage’u znajdują się linki do strony rezerwacji.

Kilka tygodni temu dołączyłam do portalu Moment.pl. Portalu, który skupia oferty najlepszych w Polsce salonów z branży fryzjersko – kosmetycznej.
Zachęcam Was do pobrania i zainstalowania na swoich smartfonach, tabletach aplikacji mobilnej „Moment”, która jest dostępna zarówno na system Andrid jak i na iOS. Ta aplikacja jeszcze bardziej usprawni Wam rezerwację terminów w gabinecie Strefa Beauty.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *