LOADING

Type to search

REZERWACJA ON-LINE

REZERWACJA ONLINE

Rezerwacja usług on-line w Strefa Beauty to dostęp do naszego kalendarza terminów z dowolnego miejsca, o dowolnej porze dnia i nocy. Wystarczy urządzenie z przeglądarką stron oraz dostęp do internetu.

Nasz system rezerwacji daje Tobie niezwykłą możliwość zaplanowania wizyty w dogodnym dla Ciebie czasie. Nie ważne czy jesteś w domu, w pracy czy na urlopie, nie ważne czy rezerwujesz wizytę w godzinach naszej pracy czy na przykład robisz to późno w nocy. To wszystko jest tak naprawdę nieważne, ponieważ system rezerwacji on-line został stworzony z myślą o Tobie i działa 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

Cały proces umawiania wizyty przez internet jest bardzo prosty i przyjemy, wystarczy że klikniesz w link rezerwacji , a system od razu przeniesie Cię bezpośrednio do strony, na której znajduje się nasza oferta, oraz kalendarz z dostępnością terminów Po zarezerwowaniu usługi wyślemy do Ciebie email z potwierdzeniem, a na dzień przed wizytą otrzymasz sms przypominający o terminie zabiegu.